Drama Partizana i Olympiacosa: Beogradska momčad prosula čak 14 poena prednosti

Beograd: AdmiralBet ABA liga, KK Crvena Zvezda - KK Partizan
20.10.2023.
u 08:43

U zadnju minutu dramatičnog susreta Partizan je ušao s prednošću od tri poena, pošto ih je domaćin sustigao kroz zadnju četvrtinu. Manje od 20 sekundi prije kraja Giannoulis Larentzakis je izborio prednost za grčku momčad slobodnim bacanjima, a drama se nastavila do posljednje sekunde

Olympiacos i Partizan su u Pireju odigrali uzbudljivu i dramatičnu utakmicu Eurolige. Partizan je u trećoj četvrtini imao 14 poena prednosti, no do kraja produžetak domaća momčad je izborila pobjedu rezultatom 98:94.

Međutim, nije samo Partizan prosuo prednost. Prije kraja prvog poluvremena Olympiacos je imao 12 poena prednosti. Početkom drugog djela Alen Smailagić je tu prednost otopio zabivši devet poena, a u trećoj četvrtini nastavili su zabijati sve do velike prednost.

1/25

U zadnju minutu dramatičnog susreta Partizan je ušao s prednošću od tri poena, pošto ih je domaćin sustigao kroz zadnju četvrtinu. Manje od 20 sekundi prije kraja Giannoulis Larentzakis je izborio prednost za grčku momčad slobodnim bacanjima.

VEZANI ČLANCI:

Željko Obradović je zvao time out i dogovoriti zadnji napad kojim će pokušati osigurati pobjedu. Sreća nije pratila kapetana srpske momčadi Kevina Puntera koji je pokušao driblati pa ostao bez tenisice i lopte. Larentzakis je pogodio još slobodnih bacanja za tri pena prednosti, dok je Partizan uzvratio tricom Jamesa Nunnallyja točno na zvuk sirene.

Momčadi su zatim ušle u produžetke koji su bili jednako izjednačeni kao i ostatak susreta. Ipak, Partizan sreća nije mazila i napravio je nekoliko grešaka u napadu, a podignutih ruku na kraju večeri slavili su igrači Olympiacosa.

VIDEO Otkriveno koliko Ivanišević zarađuje kod Đokovića, iznos bi vas mogao iznenaditi